استیو جابز از نسل رسول گرامی(ص) است!

Diese Diashow benötigt JavaScript.

استیو جابز بنیانگذار شرکت اپل از نسل پیغمبر بود!
ایهالناس کجایید که ببینید این غربی های شیرناپاک خورده استیو جابز ما رو هم دزدیدند!
به خبر شیعه آنلاین توجه کنید لطفا:


استیو جابز از نسل رسول گرامی(ص) است!

یکی از آشنایان استیو جابز بنیانگذار شرکت اپل که چندی پیش فوت کرد، می گوید که شجره نامه جابز نشان می دهد که نسب وی به رسول گرامی اسلام (ص) می رسد…
به گزارش شیعه آنلاین به نقل از آتی، „دانیه الجندلی“ یکی از نزدیکان استیو جابز موسس شرکت آمریکایی اپل که چندی پیش درگذشت، می گوید که جابز از نسل رسول گرامی(ص) است و اسم واقعی او „مصعب عبد الفتاح الجندلی “ است.

روزنامه “ الدستور المصریه“ به نقل از دانیه اعلام می کند که شجره نامه استیو جابز نشان می دهد که نسل وی به پیامبر اکرم (ص) و امام حسین(ع) بر می گردد.

این زن سوری می گوید که پدر جوبز پسر عموی پدرش است و نسب پدر آنها به رسول گرامی اسلام می رسد و این شجره نامه در منزل آل الجندلی الرفاعی در شهر حمص سوریه موجود است.

دانیه درباره ازدواج پدر جابز می گوید که عبد الفتاح الجندلی پدر جابز در دانشگاه آمریکایی بیروت درس خواند و سپس از از آنجا به دانشگاه هاروارد امریکا رفت، اما پس از اتمام تحصیلاتش به همراه همسر آمریکایی اش یعنی مادر استیو جابز و منی اسمبسون به شهرش حمص بازگشت.

وی در ادامه افزود: اما اقامت وی در این شهر دو ماه بیشتر طول نکشید و به دلیل ناسازگاری با جامعه خود بار دیگر به امریکا بازگشت و پس از آن دیگر به سوریه بازنگشت.

دانیه تاکید کرد که منی اسمبسون خواهر جوبز دو سال گذشته از شهر حمص بازدید کرد و با خانواده و همه خاندان آل الجندلی- الرفاعی دیدار کرد.

Ein Gedanke zu „استیو جابز از نسل رسول گرامی(ص) است!“

  1. حتما حالا روی پاهای جدش نشسته و با ایما و اشاره (چونکه احتمالا عربی بلد نیست) داره با ایشان صحبت میکند البته در بهشت.

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google Foto

Du kommentierst mit Deinem Google-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s