سال 2012، سال نو میلادی بر شما خجسته باد!

دوستان وبلاگی عزیزم، هموطنان  خوبم،

سال 2011 را با فرازها و نشیب های زیاد پشت سر می گذاریم و بیش از چند ساعتی به آغاز سال نو میلادی باقی نمانده. همه ی نگاه ها به سوی سال جدید است سالی که به گفته ی خیلی مقامات سیاسی جهان سال آسانی نخواهد بود.

من به سهم خودم و به پاس سوگندی که برای مردم میهنم یاد کردم تلاش کردم در حرفه ی خودم، در عرصه رسانه در خبر رسانی و روشنگری کوشا باشم و انعکاسی از صدای مردم میهنم باشم.  امیدوارم که در راستا  توانسته باشم کمکی باشم.  انتقادات و پیشنهادات شما  همیشه  راهنمای من بوده  و به من نیرو می دهد. به امید اینکه همواره  بتوانم از نظرات و پیشنهادات شما در بهبود کارم استفاده کنم. در این راستا و در آستانه ی آغاز سال 2012 ضمن آرزوی سالی پر از شادی و صلح و دوستی برای شما و همه ی مردم میهنم و جهان از همه کسانی که مرا حمایت و همراهی کردند صمیمانه سپاسگزارم.
متن کوتاهی در فیس بوک ام برای آغاز سال 2012 نوشتم که در اینجا کپی می کنم:

کمتر از 8 ساعت به آغاز سال 2012 میلادی باقی نمونده…
دوستان برای همه تون از مسیحی و مسلمون و یهودی و کلیمی و زرتشتی و سیلک و بهایی و همه ادیانی که نمی شناسم…..همه و همه انسان های روی زمین آرزوی سالی پر از شادی و سلامتی و تندرستی و سال صلح و آزادی دارم…به امید فردایی بهتر و به قول هم شهری و همکار عزیزم آقای جمشید چالنگی به امید تابش آفتاب از فراز کوهای البرز و دماوند و آسماری و کوههای بختیاری بر فراز ایران زمین…پیروز و پاینده باشید….

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google Foto

Du kommentierst mit Deinem Google-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s