دزدیده شدن کودکان در مناطق زلزله زده آذربایجان و تقاضای کمک مردم !

هم میهنان عزیز!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خبری که به تازگی به دست من رسیده آنچنان مرا نگران و متاثر کرد که تصمیم گرفتم موضوع را به شکل جدی تری دنبال کنم. قاچاق انسان و دزدی کودکان که یکی از راه های درآمد برخی از عوامل رژیم دزد و جنایت اسلامی در ایران است هم اکنون در مناطق زلزله زده آذربایجان نسبت به کودکان بی سرپرست که والدین خود را در زلزله از دست داده اند صورت می گیرد!

Diese Diashow benötigt JavaScript.

بنابر اخبار موثق رسیده از مناطق زلزله زده  آذربایجان ناپدید شدن کودکان در این مناطق نگرانی عمیق مردم را به دنبال داشته و  هیچ سازمان یا ارگانی  در این رابطه پاسخگو نیست. یکی از افرادی که خود در منطقه زلزله زده مشغول یاری رسانی ست؛ خود شاهد عینی این ماجراست و  با نگرانی عمیق این خبر را از طریقی به من رساند تا در این باره خبر رسانی کنم. این خانم که خود عضو تیم کمک رسانی ست و نمی خواست نامش فاش شود، گفت که مدتی ست هر روز شاهد  ناپدید شدن یک یا تعدادی از کودکان مناطق زلزله زده هستیم و هر بار که کودکی ناپدید می شود به پلیس و مسئولین بهزیستی اطلاع می دهیم  اما آنها اظهار بی اطلاعی از این موضوع می کنند. این خانم در ادامه گفت از آنجایی که عمدتا بچه های زیبا رو ناپدید می شوند ما فکر می کنیم که این بچه ها دزدیده می شوند  و مطمئنا یا به فروش میرسند یا از آنها برای فحشا استفاده می شود.  این خبر وحشتناک در حالی ست که مسئولین دولتی ایران از هرگونه کمک های مردمی به این منطقه جلوگیری کردند و به فاصله چند کیلومتر منطقه زلزله زده را مسدود کردند و اجازه تردد به افراد غیر بومی  و افراد غیر وابسته به تیم های کمک رسانی زیر پوشش ارگان های دولت داده نمی شود. حال این سوال مطرح است که چطور وقتی هیچکس به جز نیروهای تحت نظارت دولت به منطقه زلزله زده اجازه  رفت و آمد ندارد چه کسی یا کسانی این بچه ها را می دزدند؟  آیا این هم یکی دیگر از اعمال ضد انسانی رژیم نیست؟ آیا این هم به دنبال پروژه ی فروش دختران کم سن و سال و زیبا به شیوخ عرب نیست؟

عضو تیم کمک رسانی مناطق زلزله زده که این خبر را از جانب خود و دوستان و همکارانش داده بود گفت ما از هم میهنان آگاه و مسئول خود می خواهیم تا این خبر را در سطح وسیع و به هر شکلی که می توانند پخش کنند تا شاید بتوان از ادامه ی این کار ضد بشری و وحشتناک  دزدی کودکان جلوگیری کرد و دست اندرکاران را شناسایی کرد!

  •  این موضوع را من حتما دنبال خواهم کرد و تصمیم دارم اگر میسر باشد  با برخی از اعضای تیم های کمک رسانی یا اهالی بومی  گفتگویی  در این رابطه  داشته باشم. شاید اطلاعات دقیق تری  بدست آورم و در سطح وسیع خبر رسانی کنم. هم میهنانی که در این رابطه اطلاعاتی دارند ممنون میشوم اگر با من تماس بگیرند.
  • عکس ها از احمد معینی و فارس نیوز

2 Kommentare zu „دزدیده شدن کودکان در مناطق زلزله زده آذربایجان و تقاضای کمک مردم !“

  1. Bahram Shojaei همچین اتفاقی تو زلزله رودبار زیاد اتفاق افتاد وقتی زلزله بم روی داد بعضی از تیم های مدد کاری کودک عازم منطقه شدن تا از وقوع این فاجعه جلوگیری کنند که خوشبختانه به ندرت این مشکل پیدا شد ولی به قطع می تونم بگم این اتفاق در اذربایجان اتفاق نیفتاد به خاطر بحث پیوستگی خانواده ها و هم کم بودن وسعت فاجعه انسانی با توجه گستردگی فاجعه (خرابی) و پراکندگی ان این اتفاق را من مشاهده نکردم البته باید از مشاهدات دوستان بی خبرم ولی اگه همچین اتفاقی افتاده بود با خبر میشدم به هر حال اگه اطلاعات جدیدی پیدا کردید خوشحال میشم مطلع بشم و امکان پیگیری خبر رو داریم
    پایدار باشی

    1. بهرام عزیز خیلی ممنون بابت کمنت و نظری که دادی
      اما دوست عزیز اینقدر مطمئن لطفا نگو که در آذربایجان این اتفاق نیفتاده چون کسی که به من خبر داده خودش در اونجا کار می کنه و شاهد عینی ماجرا بوده و من هم بدون اینکه مطمئن باشم چنین مطلبی را نمی نویسم. حالا اگه بشه بیشتر اطلاعات بدست بیارم و مصاحبه ای انجام بدم حتما باز هم خبر رسانی می کنم امیدوارم که شما هم بتونید خبری بدست بیارید و خبر رسانی کنید و به ما هم اطلاع بدید….باز هم ممنونم دوست عزیز

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google Foto

Du kommentierst mit Deinem Google-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s