خسته ام خسته….

همیشه بزرگترین آرزوم این بوده که دوباره بتونم به کشورم برگردم و حتی اگه یک سال از عمرم مونده باشه اونجا زندگی کنم. راستش تا همین چندی پیش هم فکر می کردم شرایط ایران حتما تا زمانی که من زنده ام تغییر می کنه و میتونم به آرزوی دیرینه ام برسم و دوباره به سرزمینم برگردم اما نمیدونم چرا اینقدر حس بدی از بعد از انتخابات بهم دست داده، برخلاف شادی هایی که برخی برای پیروزی و نوید دمکراسی میکنند! 
فکر می کنم حالا حالاها مونده تا ما به یک رژیمی برسیم که امثال من بتونند برگردند و زندگی کنند!
تا زمانیکه امت اسلامی! همیشه در صحنه هست! رژیم هم طبیعتا هست و الان هم که دیگه نگرانی نداره و با اصلاح طلبان هم آشتی کردند و بخش عظیمی از ناراضیان را هم جذب کردند! 
به هر حال ….بارها فکر کردم که آیا این تلاشی که یکی مثل من اینور دنیا انجام میده که چه انرژی و وقت و نیرویی هم ازم می گیره و چه فشار روحی هم متحمل میشم چون شب و روز با اخبار بد ایران سرکار دارم اصلا فایده ای داره یا اینکه فقط حس و روح خودم را تسکین میدم؟ 
پاسخ سوال را راستش خودم هم نمیدونم فقط میدونم که واقعا خسته ام! خسته نه از تلاشی که می کنم بلکه از تکرار وقایع تاریخی که در جامعه ام اتفاق می افته و نه تنها درس نمی گیریم بلکه چگونه خود و دیگران را فریب می دهیم!

Ein Gedanke zu „خسته ام خسته….“

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google Foto

Du kommentierst mit Deinem Google-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s