خانم اشراقی برای یک بار هم که شده با مردم صادق باشید

پاسخ من به کمنت های توهین آمیز نوه ی خمینی (نعمیه اشراقی ) به مردم:

خانم اشراقی برای یک بار هم که شده با مردم صادق باشید!

خانم اشراقی من خودم یک مادرم و شاید دختر من هم همسن و سال دختر شما باشد. اگر به عنوان یک مادر به شما نگاه کنم بابت موفقیت دخترتون تبریک بهتون میگم ضمن اینکه متاسفم که اینطور شادی دخترتون ( به قول خودتون) براتون تلخ شد (گرچه به نظر من باعث و بانی این برخوردها خودتون هستید) ولی چون خودتون در کمنت تون نوشتید که به عنوان نوه ی خمینی افتخار می کنید و مردم را حسود قلمداد کردید و مردمی را که به حق از فریب شما خشمگین شده بودند نفرین کردید و اعتراض آنها را عو عو خطاب کردید و از خدا طلب نیستی و نابودیشان را کردید من هم با شما به عنوان نوه ی خمینی یعنی نوه ی کسی که باعث و بانی همه ی این بدبختی ها و خرابی ها و دربدری میلیون ها ایرانی (که خودم هم یکی شون هستم ) بوده باهاتون صحبت می کنم.

naeeimeh

 

قبل از اینکه از خدا بخواهید که کسانی که به شما معترض بودند را نیست و نابود کند و قبل از اینکه به مردم توهین کنید یک لحظه به عقب برگردید و شکل بیان این شادی تون رو با مردم را دوباره مرور کنید! شما به خودتون اجازه میدید مردم را احمق تصور کنید و به راحتی عکسی را ناشیانه فتوشاپ کنید و فکر کنید که در این دنیای آزاد اطلاعات و ارتباطات بتونید به راحتی حقایق و واقعیت ها را وارونه جلوه داد و مردم هم متوجه نمی شوند؟ مگر فکر کردید در جمهوری اسلامی ست که فکر کنید می تونید رسانه ها را سانسور کنید و هیچکس هم جرئت نفس زدن نداشته باشه؟ دیدید که چیزی طول نکشید و عکس های واقعی منتشر شدند. اینکار شما توهین مستقیم به شعور مردم بوده. چطور انتظار دارید مردمی که با فرزندانشان مدام بخاطر تار مویی یا مانتو نه چندان بلندی و یا موهای بلند پسر جوانی و خیلی چیزهای مشابه دیگه که شما باید در ایران بهتر از من بدونید …مدام در خیابان مورد آزار و اذیت و شلاق و زندان قرار بگیرند الان نسبت به این مسئله که آن هم اینگونه دروغ مطرح شد ابراز احساسات و شادی کنند؟ ضمن اینکه هیچکس با لباس دختر شما مشکلی نداشت و اتفاقا خیلی هم شجاعانه بود بعنوان نتیجه ی خمینی که در جهان و بخصوص جهان غرب به عنوان یک مرتجع مذهبی می شناسند، شاید اگر صادقانه با عکس واقعیش منتشر می کردید چنین عکس العملی را از مردم نمی دیدید. بلکه برعکس شاید خیلی از همین هایی که الان فحاشی کردند تبریک هم می گفتند. شما با فتوشاپ دروغینی که منتشر کردید باعث شد همه به ظاهر مسئله بپردازند. مسئله این است که باید صادق بود و دختر شما یا به پوششی که داشته معتقد است یا نیست! اگر معتقد است که باید شهامت داشته باشید و دفاع کنید چرا که حتی اگر از زاویه اعتقادات خودتون هم پیش بریم همون خدا و قرآن خودتون که مدام ازش صحبت می کنید و میگید دخترتون ازش تخطی نمی کنه که شما را با این دروغگویی ها نابود می کنه! اگر هم که اعتقاد نداشته پس چرا به این شکل ظاهر شده؟ خوب اینگونه برخوردهاست که مردم همه سریع متوجه می شوند که شما برای فریب مردم در ایران اینکار را کردید که به مردم بگویید ببینید دختر ما حتی در کانادا هم همانند مریم مقدس است و پوشش کامل اسلامی دارد! از اون طرف هم برای خوشایند هم پیمانان و وارثان پدربزرگ ات یعنی رهبران فعلی جمهوری اسلامی فتوشاپ استفاه می کنید تا دخترتون کاملا با حجاب باشه! اما برای خوشایند غربی ها هم این طرف اینگونه ظاهر میشید. مردم خیلی زود اینگونه فرصت طلبی ها را متوجه می شوند و عکس العمل نشون میدند. این دیگه عکس خمینی در ماه نیست! به قول اصطلاحات زیبای فارسی یه بار پریدی ملخی ….. کمی صداقت داشته باشید و با مردم رو راست باشید مطمئن باشید نتیجه ی بهتری خواهید گرفت.

10 Kommentare zu „خانم اشراقی برای یک بار هم که شده با مردم صادق باشید“

 1. و اگر خدا هم شما ها رو ً نیست و نابودتون ً نکرد، ما خودمون شما ها رو بدست لاجوردی ها، پور محمدی ها، اشراقی ها، نیری ها، حداد ها، صلواتی ها، شریعتمداری ها و خوش کوش یا گوشت ها نیست و نابودتون می کنیم.خانم اشراقی شما خود چهره واقعیتون رو در زیر نقاب خدعه روشنفکرمآبانه تون آشکار و هویدا کردید.دیربازیست که مردم این را می دانند، اما شما آخرین شک و تردید ها را بر طرف می کنید

 2. فرموده اند: „روزی را میبینم که بر سر پل (اسم پل هم یادشان رفته!) منتظر بخشش من و دخترم هستید خدا لعتتان کند که دل یک مادر را خون کردید.“ در جواب میگویم که آن خدای مهربان هرگز آن روز را نخواهد آورد ولی روزی را خواهد آورد که پدر بزرگ سرکار و خود شما و همه پیروان او و شما در دادگاه عدالت الهی و در محاسبه حق الناس شرمنده ملیونها نفر ایرانی و سوری و لبنانی و ترکیه ای و مصری و عراقی و آمریکایی و کانادایی و … خواهید شد!. دختر شما هیچ گناهی ندارد بلکه بسیار شجاع بوده که مزخرفات پدر بزرگ مادرش و رهبر تندروهای اسلامی را نادیده گرفته!
  به یاد دارم هزاران نفری را که به خاطر رنگ مانتوشان ویا ظاهر غیرخمینی پسندشان در 34 سال انقلاب با قوانین من در آوردی خمینی بدعت گزار در دین اسلام، پاکسازی شده و از نان خوردن افتادند و خانواده شان به فنا رفت! به یاد دارم دکتر پیری را بخاطر بستن کراوات با رگبار یوزی یک نوجوان 12 ساله پیرو خمینی به کام مرگ فرستادند، به یاد دارم جوانانی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور و در کانادا را داشتند ولی بخاطر جنگ احمقانه بین خمینی و صدام، ممنوع الخروج شده و به زور به جنگ با مسلمانان عراقی فرستاده میشدند و جنازه شان برمیگشت و مادران دل خون گشته شان هزاران لعنت به خمینی میفرستادند! حال شما همه این کارهایی که پدر بزرگتان بر هزاران جوان بیگناه ممنوع کرده بود را با آزادی تمام انجام میدهید و بیشرمانه از اعمال و شخظیت پدر بزرگتان حمایت میکنید و با ریا و توهین خود را تبرئه و توجیه میکنید، دختر شما کاملا بیگناه و آزاده است ولی این شما و جد شما هستید که زندگی را بر مردم و بر دخترتان تلخ کرده اید.

  1. یقین منظورشون سر پل ذهاب بوده شاید هم سر پل خواجو ؛) از شوخی که بگذریم، اینکه در چه خانواده ای بدنیا بیائیم دست ما نیست ولی اینکه چه نظر و موضعی را نمایندگی میکنیم در مورد افرادی که نقش کلیدی در تاریخ این سرزمین بازی کرده اند ولو اینکه با ما چه نسبتی داشته باشند را خودمان مشخص میکنیم.
   ضمنا آیا همین خانم اشراقی نبودند که سال گذشته ادعا کردند پدربزرگشان با حجاب اجباری مخالف بودند و همزمان فراموش کردند که هنوز خیلی ها در قید حیات هستند که آنروزها و اوامر پدر بزرگ مربوطه را که بانی سهمگین ترین زخمهایی بوده که بر پیکره این کشور و مردمش واردشده، بیش از آنچه که میل قلبی شان است بیاد دارند؟

 3. درست است که هر پدر و مادری به موفقیت بچه‌اش افتخار می‌کند و این هم حرف درستی‌ است که نباید گناه پدر و مادر را یا پدر بزرگ و مادر بزرگ را به پای فرزندانشان نوشت ولی‌ با دیدن این موضوع ناا خودآگاه بیاد فیلم مستندی افتا دم که چند سال پیش دیدم از یک خواهر و برادر آلمانی‌ که در میانسالی در مزرعه‌ای دور افتاده در یکی‌ از ایالتهای مرکزی آمریکا زندگی‌ میکردند. آنها هیچوقت ازدواج نکرده بودند و فرزندی نداشتند، به نام فامیلی خود نیز افتخار نمی‌کردند، و نگران این بودند که اگر فرزندی میداشتند ادامه نسل پدرشان بود؛ آنها فرزندان یکی‌ از مقامت ارشد آلمان نازی بودند!

  کمی‌ فرق هست بین رفتار آنها و رفتار این خانم نعیمه.

  اگر وجدان باشد، اگر صداقت باشد، فرزند خمینی بودن یا از نسلش بودن ننگ است نه افتخار!

  ولی‌ بزرگ شدن در فرهنگ دروغ و ریا مسلما آدم با وجدان بار نمی‌‌آورد.

 4. خانم قاسمی عزیز ، کلیت نوشته تان چیست؟ دروغ نعیمه اشراقی؟ پوشش نعیما طاهری؟ یا نقد تفکرات خمینی؟
  اول اینکه همراه شما موافقم با اینکه خانم اشراقی اشتباه بسیار بزرگی کرد و دروغ بسیار زشتی گفت و بعدتر هم اشتباه تر کرد که آن کامنت احمقانه را گذاشت! تا اینجا با شما هستم!
  اما اینکه یکهو میزنید به خاکی که هرچه میکشیم از دست خمینی است و خمینی بود که ما را به این روز نشاند و خمینی بود که الان چوب گشت ارشاد و چادر و حجاب و … بر سر مردم ما میخورد ! خمینی را چنان نشان میدهید که انگار یک آدم بد در دنیا بوده آن هم خمینی است …
  خانم محترم ، خمینی نه به زور رهبر شد! نه به زور جمهوری اسلامی را جمهوری اسلامی کرد ! خمینی هیچ کاری را خلاف میل مردم „آن موقع“ نکرد… چقدر مطالعه درباره شخصیت خمینی دارید که انچنین میتازید که خمینی پدرسوخته بدبختمان کرد و چنین کرد و چنان کرد… داستان انقلاب روشن است، مردم „آن موقع“ از رژیم شاهنشاهی ناراضی بودند ، ناراضی بودند به دلیل اعتقادات مذهیبشان ، و به واسطه همان اعتقادات آخوندی به نام خمینی را به رهبری انتخاب کردند و بعد هم خود مردم در رفراندوم 98درصد به ج.ا رای دادند! تا اینجای کار کجای کار خمینی اشتباه است؟ شما که دم از آزادی و دموکراسی میزنید کجای این کار چیزی غیر از تن دادن به „خواست مردم“ است؟

  1. آقای محمد رضا
   اینکه شما متوجه نوشته ی من نشدید توصیه می کنم دوباره بخونید تا متوجه بشید که خطاب من به کیست و چه چیزی را نقد می کنم!
   ظاهرا شما سن تون اون قدر نیست که خود شاهد بوده باشید اما طوری که از نوشته تون متوجه شدم اصلا تاریخ را هم نخوندید و یا اگر خوندید فقط از یک زاویه و آن هم زاویه رژیم بوده! من صحبتی ندارم فقط شما را به تاریخ رجوع می دهم.

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google Foto

Du kommentierst mit Deinem Google-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s