به یزدان که گر ما خرد داشتیم، کجا این سرانجام بد داشتیم….

دیشب متن کوتاهی را در رابطه با برخورد توهین آمیز و تهمت آمیز یکی از زنان فمنیست نسبت به مقاله ی اخیرم در فیسبوکم نوشتم ولی متن اصلی کسی که این برخورد را کرده بود ننوشتم اما فکر کردم بهتره در زیر براتون کپی کنم که خودتون قضاوت کنید! ببینید چقدر انتقادهای من نسبت به برخی برخوردهای ناسالم زنان فمنیست درست بوده! جنبش را انحصاری کردن به خود و اینکه اگر کسی با آنها کار نکند یعنی هیچ کاری نکرده همان نادیده شدن که یکی از انتقادات من بود! به شیوه ی ضد دمکراتیک و غیر اخلاقی همانند جمهوری اسلامی برخورد کردن که هر کس اعتراض کند به او مرتد یا جاسوس اسراییل و امریکا می گویند! هم اکنون در جنبش زنان هم متاسفانه هر زنی اگر انتقاد کرد یا ضد زن است و می خواهد توجه مردان را جلب کند، یا با پرونده سازی به جمهوری اسلامی وصلش می کنند! و دقیقا به همون شیوه های پستی که در جمهوری اسلامی حاکم هست! به من بی شرم گفته میشود به دلیل اینکه انتقاد کردم! خیلی خوشحالم که خانم شادی امین این برخورد را کرد چون دیگران به صحت گفته هایم در ناسالمی برخوردها و روابط برخی زنان در جنبش فمنیستی بیشتر مصمم می شوند!
هر بار بیشتر به این جمله ی معروف یکی از بزرگان معتقد می شوم که گفت: « جامعه ی عقب مانده، روشنفکرش هم عقب مانده است!»

متن استاتوس فیسبوک شادی امین با کمنتی که نوشته:

اختری درخشید از سری اخترهای نوع ابرام نبوت (ی)…
ادم های تخریب گر که تنها بلدند با فحاشی به دیگران خود را مطرح کنند یکی دو تا نیستند
چه زن ،چه مردمقاله ی من در گویا نیوز
اینها منتظرند از قبل بحث های جنجال برانگیز و دروغگویی شهرت کسب کنند.
بهتر نیست همچنان به تهیه عکس از جلسات گنجی و اتحاد جمهوریخواهان ادامه دهند؟
آخه 24 سال طرف جنبش و زنان و معضلاتش پیداتون نشده ، بازم تشریف نیارین. از بغل گنجی و نبوی مقاله علیه زنان و جنبش زنان مینویسند. زهی بی شرمی!

Shadi Amin
راستی این ادم هموفوب نیست؟ تهدید میکنه که اطلاعات زندگی زنان شرکت کننده در سمینار رو میریزه رو میز
یکی بهش بگه خانم بگو ببینیم… شما دهنت رو بازتر کن… زنانی که من در سمینار آخر هفته دیدم از این تهدید ها نمیترسند. از تهدید مردهای مرتجع صاحب قدرتش نترسیدند، حالا از شما که آویزون تایید این مردان هستی بترسند؟ ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

اگر فمنیست یا لزبین مسئولی نگران جنبش زنان است با اصول دمکراتیک به اینگونه انتقادها پاسخ میدهد نه اینکه به شیوه های تهمت، افترا، دروغ، فحاشی، پرونده سازی و…. متوسل شود. مگر جنبش زنان به دلیل همین شیوه ها جمهوری اسلامی را ضد زن و تبعیض آمیز و دیکتاتور نمیداند؟ چه فرقی بین اینگونه برخوردها با برخوردهای جمهوری اسلامی ست؟ این برخوردها مطمئنن هزینه ی خوبی برای جنبش زنان نخواهد داشت!
لینک مطلب من در گویا نیوز:
مقاله ی من در گویا نیوز

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google Foto

Du kommentierst mit Deinem Google-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s