سواستفاده و دزدی بلاگفا از نام وبلاگ نویسان

سواستفاده و دزدی  بلاگفا از نام من:

خطاب  به همه ی دوستانم بخصوص به دوستان وبلاگ نویسم:

دوستان وبلاگ نویسی که  بیش از ده سال با من از طریق وبلاگ در تماس بودند میدانند  که من بیش از ده سال پیش ابتدا وبلاگی در بلاگفا با آدرس اینترنتی  به نام خودم و با تیتر  از هر دری سخنی  داشتم که  خوانندگان زیادی بخصوص در ایران داشت. در جریان انتخابات سال ۱۳۸۸ به دلیل افشاگری هایی که در وبلاگم می کردم بارها مورد تهدید و فحاشی های زیادی قرار گرفتم ( پلیس آلمان هم در جریان است)  بعد از بارها  فیلتر شدن  وبلاگم در سال های قبل از انتخابات ، بالاخره در سال  ۸۸ از طرف قوه قضاییه جمهوری جهل و سانسور اسلامی وبلاگم کاملا مسدود شد ( در همان سال اول مسدود شدن کامل وبلاگ ، وقتی نامم را در بلاگفا سرچ می کردم پنجره ای با این تیتر باز می شد که نوشته شده بود: این وبلاگ به دستور قوه قضاییه مسدود شده! )  حتی دسترسی به مطالبی که تلاش چندین ساله ام بود، امکان پذیر نبود. وبلاگم بخشی از وجودم شده بود و عدم دسترسی به وبلاگم تاثیر بسیار منفی بر روحیه ام گذاشت. بطوریکه وبلاگی را که بعد در ورد پرس (همین وبلاگ فعلی) به تشویق دوستان وبلاگ نویسم باز کردم هنوز نتوانسته رابطه ی عاطفی که من با وبلاگ در بلاگفا داشتم برقرار کند. در هر حال  برای من مهم این بود که وبلاگ جدید از طریق سروری در خارج از کشور باشد که قوه قضاییه جمهوری قتل و سانسور اسلامی نتواند دوباره مسدود کند. گرچه ورد پرس سالیانیست  در ایران فیلتر است و به گفته ی دوستانم در ایران دسترسی به وبلاگ فعلی ام در ورد پرس فقط با فیلتر شکن امکان پذیر است.

امروز خیلی اتفاقی متوجه شدم که  با آدرس قبلی وبلاگ من در بلاگفا یعنی ( اختر قاسمی دات بلاگفا) وبلاگی به نام « خاستنی ها» درست شده که برای خرید و فروش کالاهای مختلف است. این کار بلاگفا بسیار شرم آور است و بدور از هر گونه قوانین مدنی و اخلاقی ست!  متاسفانه در کشوری که ۳۵ سال است رژیم کثیف اسلامی اش  بی قانونی و بی اخلاقی و دزدی را به عنوان رکن اول موفقیت خود برگزیده انتظاری از یک جوجه سروری مثل بلاگفا نیست که دست به چنین دزدی هایی بزند و از نام دیگران سواستفاده کند و یا برای تخریب آنان گام بردارد. از مسئولین بلاگفا خواهش می کنم که به حرمت رسانه و قلم دست از سواستفاده ی نام من بردارند و وبلاگ خاستنی ها را به آدرس دیگری منتقل کنند.

امیدوارم که دوستان عزیز  وبلاگ نویسم و یا دیگر دوستان خوبم حمایت  کنند و با ایمیلی به بلاگفا به این عمل غیر قانونی و دزدی اعتراض کنند.

پیشاپیش سپاس از همه ی کسانی که حمایت می کنند.

با مهر و به امید برقراری قانون و اخلاق در جامعه مان

اختر قاسمی

3 Kommentare zu „سواستفاده و دزدی بلاگفا از نام وبلاگ نویسان“

  1. واقعا“ اقدامی بیشرمانه و غیر حرفه ای توسط بلاگفا صورت گرفته … البته اینها وبلاگ ده ساله من را هم خالی کردند … و به شدت محکوم میکنم .

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google Foto

Du kommentierst mit Deinem Google-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s