مجلس جمهوری اسلامی به همراه وزرا به جای بررسی مسائل حاد کشور یک روز را در باب شلوار و وشورت زنان گذراند!

مجلس جمهوری ضدزن اسلامی ایران به همراه ورزای کشور یک روز خود را به موضوع های مهم و اساسی کشور «شلوار و شورت زنان» پرداخت!!!

درود بر زنان و دختران ایرانی که همیشه به نظام طالبانی داعشی اسلامی نه گفتند!

80854_828_raegmys

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

زنان و دختران سرفراز و هوشیار ایرانی طی ۳۵ سال گذشته نشان دادند که با مقاومت های مختلف شون مقابل رژیم، بخصوص با سرپیچی کردن از حجاب تحمیلی طالبانی، پایه های این نظام منحوط اسلامی داعشی در ایران را به لرزه در آوردند. بطوریکه روزی نیست که یکی از مسئولین حکومتی چه در مجلس و یا در رسانه ها در باره ی حجاب زنان و علیه زنان حرف نزند! امروز هم در مجلس مردانه و ضد زن اسلامی کشور ۸۰ میلیونی وزیر کشور را برای پاسخگویی به جوراب های زنان! (leggings ) خواسته بودند! و یک روز مجلس در باب شلوار و شورت زنان گذشت! در کجای جهان مجلس و وزرا به جای پاسخگویی به مسائل روز کشور همانند گرانی، مسکن، کار، تحصیل ، درمان و…. به شلوار و شورت زنان می پردازند؟ شرم آوره!

زنان+حجاب+پوشش+تهران+ساپورت+جامعه+رنگ+شهر+فرهنگی+بازی

بیش از سه دهه است که این نظام طالبانی داعشی تلاش می کند مقابل زنان بایستند ولی نتوانستند! اگر مردان ما همت و شجاعت زنان ما را می داشتند یا حداقل حامی آنها در تلاششان می بودند (مثل تلاش الان برای ورود به استادیوم های ورزشی) و اعتراض به قوانین نابرابر می کردند …صد در صد وضع بهتری می داشتیم! اینجاست که باید از کلمه ی «غیرت»که همیشه مردان بکار می برند استفاده کنم و بگم واقعا اگر در اون کشور غیرتی هست غیرت زنان است! فرهنگ لغت باید تغییر کند و زنانه نوشته شود!

زنده باد غیرت زنانه ی زنان و دختران ایرانی!

 

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google Foto

Du kommentierst mit Deinem Google-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s