آنانی که قلب شان برای انسانیت می طپد، به مصلحت و تقسیم بندی های دینی و دولتی نمی اندیشند…

آنانی که قلب شان برای انسانیت می طپد، به مصلحت و تقسیم بندی های دینی و دولتی نمی اندیشند…
هیچ نیروی انسان دوست و صلح دوستی نیست که خواهان جنگ باشد و از کشته شدن انسان های بی دفاع بخصوص کودکان و زنان قلبش به درد نیاید. جنگ امروز حماس و اسراییل جنگی ست که کورفکران و کوته فکران مسلمان آن را دامن میزنند و باید تلاش کرد تا هر چه زودتر پایان یابد چون زیانش را فقط مردم بیچاره دو کشور بخصوص فلسطین می بینند. گروه تروریست اسلامی حماس که با کارنامه ی خود ثابت کرده مسئله اش مردم فلسطین نیست با ادامه آگاهانه جنگ و استفاده از مراکز خدمات مردمی همچون مدرسه و بیمارستان به عنوان جبهه جنگ برای سوار شدن بر روی اجساد کودکان و زنان بیگناه فلسطینی میخواهد برای خود جایگاهی کسب کند و با پرتاب صدها موشک به سمت مناطق مسکونی مردم اسراییل (که به دلیل قدرت نظامی اسراییل عمدتا در هوا خنثی می شوند) جناح رادیکال و جنگ طلب اسراییل را تقویت کرده که با بمباران پایگاه های حملاتی حماس که مردم در آن سکونت دارند کودکان و زنان را قربانی بگیرد. این گروه با سواستفاده از تصاویر جنگ، به کمک شیعیان چپ و راست ایرانی و غیر ایرانی آنتی سیمتیست و ضد یهود موفق شدند که جوی را بوجود بیاورند که هیچکس جرئت نکند در افشای حماس حرفی بزند چون او را به دفاع از کشتار فلسطینان محکوم می کنند. جای بسی تاسف است که فضا را آنچنان آلوده کردند که یک بار دیگر ترس تکرار تاریخ فاشیست مردم اروپا را فرا گرفته و بر برخی در و دیوارها شعارهای ضد یهود دیده شده که حتی نئونازی های فاشیست چنین شهامتی را تا به حال نداشتند!
0,,17783061_303,00

از سال ۱۹۴۸ جامعه جهانی و سازمان ملل متحد با ایجاد دو کشور فلسطین و اسراییل موافقت کرد اما جنگ طلبان مسلمان دنیای عرب (که از سال ۱۹۷۹ جمهوری اسلامی هم اضافه شد) ضد اسراییل و ضد یهود مانع از این شدند و می شوند و دیدیم که چگونه انور سادات اولین ریئس جمهور یک کشور عرب مسلمان که اسراییل را به رسمیت پذیرفت و با او دست دوستی و صلح داد توسط اسلامگرایان افراطی ضد یهود ترور شد.
IMG154319341
تاسف آوره که نیروهای مبارز اپوزسیون با اتخاذ سیاست های یک جانبه علیه اسراییل به آتش بیار معرکه تبدیل شدند ( بهتر است به آنها لقب لابی های رژیم جمهوری اسلامی داد) و حامی اصل سیاست جنگ در منطقه و حامی اصلی گروه های تروریستی همچون حماس و حزب الله و جمهوری اسلامی شدند که مانع از صلح و دوستی بین دو کشور اسراییل و فلسطین می شوند. این دوستان مبارز اپوزسیون به جنگی که هم اکنون در سوریه و عراق جاریست و رژیم اسد با کمک جمهوری اسلامی به همراه عقب مانده ترین گروه های وحشی اسلامگرا به کشتار مردم بی گناه در منطقه مشغولند اشاره ای نمی کنند! چرا اشاره به صلیب کشیدن مسیحیان و آشوریان در عراق و سوریه و مجبور کردن آنها به ترک سرزمین ابا و اجدادی شان و یا گرویدن به اسلام نمی کنند؟ اگر ما از انسانیت دفاع می کنیم و علیه جنگ و جنایت هستیم مگر اتفاقات در عراق و سوریه جنایت نیست؟ اگر مسئله این دوستان انسانی ست چرا همان طور که بیانیه های مختلف علیه اسراییل صادر کردند علیه رژیم اسد و جمهوری اسلامی حامی او صادر نمی کنند که صدها هزار تن را تا به حال به کشتن دادن است؟ چرا تصاویر بیش از ۲۰ هزار کودک و زن سوری را هر روز منتشر نمی کنند؟ کودکان سوری با کودکان فلسطینی فرق دارند و کشتن کودکان سوری جایز است؟ چرا علیه دولت اسلامی داعش که حتی بشر نامتمدن و وحشی ما قبل تاریخ هم حتی از بیان کارهای آنان شرمسار می شود، بیانیه صادر نمی کنند که با گردن زدن و دست و پا قطع کردن و مجبور کردن زنان مسیحی به جهاد نکاح و تاراج کردن اموال حتی حلقه ی ازدواج، نابودی اماکن و آواره کردن هر آنکه با آنها نیست، خطر بزرگی برای منطقه و جهان شدند؟ آیا اینگونه یک سویه برخورد کردن و محکوم کردن جنگ و جنایت در گوشه ای از جهان و ندیدن جنایات در گوشه ای دیگر جهان که در همسایگی و خطر بالقوه برای جامعه و تمامیت ارضی ماست نشان از آنتی اسراییل و آنتی یهود بودن این دوستان ندارد؟ آیا وجدان بیدار را متوجه نمی کند که مسئله این دوستان انسانیت نیست چرا که در گوشه ای دیگر از جهان در همسایگی ما و در کشور خود ما انسانیت چندین سال است که هر روز له و نابود می شود و این دوستان نه تنها بیانیه صادر نمی کنند بلکه اغلب رهنمود هم برای بقای هر دو رژیم جانی خامنه ای و اسد در تریبون های مختلفی که دارند، می دهند!
a18362182515164102a
عکس ها از اینترنت
فرار کودکان از غزه، مجبور کردن زنان در موصل به جهاد نکاح توسط داعش و قتل عام مردم توسط داعش در عراق!

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google Foto

Du kommentierst mit Deinem Google-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s